Home
Lampovy zesilovač Milanek Tisk Email

 

Vyrábět lampový zesilovač je něco podobného jako pracovat s lidskou duší. Když je hotov, zní vždy trochu jinak, stejně jako lidská duše. Zkrátka každý kousek je originál.

Je tam spousta faktorů, které  to ovlivňují  a zvuk zesilovače se od nich z drtivé většiny odvíjí,  ale protože moje zesilovače jsou ručně stavěné,  za použití nejlepších dostupných komponentů, konečný výsledek je nepopiratelný.

Zabývám se stavbou lampových zesilovačů hodně let a pokaždé,  se najde  něco nového, co člověka přesvědčí, že je stále se co učit!

Jsem velmi náročný na konečný výsledek, přesto někomu mohou možnosti výsledných produktů připadat trochu „omezené“. Zesilovače neobsahují spoustu věcí, které mi připadají jako pouhá kosmetická úprava, jejichž efekt je v konečném výsledku skoro neznatelný, ve většině případů škodí zvuku a existují snad jen jako záminka ke zvýšení konečné ceny produktu.

Moje kytarové lampove zesilovače jsou velice jednoduché, ale stavěné z kvalitních součástek a prověřené řadou skvělých muzikantů. Prostě v jednoduchosti je sila!

 

Každý lampový zesilovač  je pečlivě testován a konzultován individuálně s každým zákazníkem, aby byl maximálně spokojen s konečným výrobkem, jak po stránce zvukové, tak i po stránce designové a odnášel si od nás skutečně to, co chce.

 

DSC_9417
 

Otestujte si lampový zesilovač!

image Pro lepší představu je pro vás připraven zvukový záznam FENDER STRATOCASTER (pozice bridge-middle-neck a hrana jen přes tube screamer) a GIBSON Les Paul (bridge snímač a hrana přes tube screamer a fuzz), který vám může přiblížit zvukovou jedinečnost MV50. Pro záznam byly použity komponenty: kytary + Maxon OD 808-1b TS-9, zesilovač Milanek MV50, mikrofon Shure SM57 - předzesilovač AEA - konvertor Apogee AD-16x, bez použití EQ. Komponenty si můžete prohlédnout na tomto videu.

Doprava kamkoli

imagePřestože preferujeme osobní odběr, předvedení a odzkoušení, lampové zesilovače MILANEK vám mohou být dopraveny na jakékoli místo na světě. Platba je možná předem na fakturu, nebo při převzetí na dobírku.

Vše v jednom balení

Vše v jednom baleníBalení s lampovým zesilovačem již obsahuje přívodní napájecí šňůru 240V/50Hz s hybridní zástrčkou typu E/F (CEE 7/7), nebo 160V/60Hz se zástrčkou typu B (NEMA 5-15 a NEMA 5-20).
Počet zobrazení článků : 115105